Greyhound Asp

Jak to všechno začalo...

V roce 2007 jsme se poprvé dozvěděli o projektu adoptování chrtů. Tito nádherní psi nás ihned zaujali a začali jsme společně snít o tom, že až si jednou budeme pořizovat pejska, bude to právě anglický chrt, neboli greyhoud. Po dva roky jsme zběžně sledovali aktivitu kolem adopce chrtů, ale podmínky nám neumožnovali se k adopci rozhodnout. Bydlení a finance nebyly takové, abychom si adopťáčka mohli dovolit. Po dvou letech se situace trochu změnila a začali jsme o adopci přemýšlet trochu více. Rozhodnutí padlo ze dne na den. V květnu se objevily na internetu fotky nových pejsků, kteří byli nabídnuti k adopci.

Pejsků bylo asi 12, ale nám oběma nezávisle na sobě se jednoznačně líbil pejsek jménem Asp. Začali jsme laškovat s myšlenkou, co kdyby byl náš:-) No a pak v pátek 22.5.2009 padlo definitivní rozhodnutí. Vyplnili jsme dotazník, odeslali a dohodli se na setkání s Katkou, která nám představila chrtí kamarádku Spider. Toto setkání nás jen utvrdilo v našem rozhodnutí. Splnili jsme tedy všechny povinnosti spojené s adopcí a čekali na oznámení termínu příletu našeho pesana.

Tento termín padnul včera 20.7.2009 a byl stanoven na sobotu 8.8.2009. Nyní jsme tedy plní očekávání a těšíme se na náš nový přírustek.

Vyhledávání